Łopuszańska 24C, 02-220 Warszawa Salon 22 846 30 24 Serwis 22 846 36 36 Ubezpieczenia 663 564 979 salon@hajmig.pl

Sprawdzone auta używane - dlaczego my?

Jesteśmy liderem w sprzedaży aut pokontraktowych w Polsce. Klientom oferujemy sprawdzone auta używane w niskiej cenie. Na każdym etapie sprzedaży służymy Państwu profesjonalnym wsparciem nie tylko w wyborze odpowiedniego auta, ale również w jego ubezpieczeniu i kredytowaniu. Jeżeli interesuje Państwa dobry stosunek ceny do jakości, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdą Państwo tutaj wysokiej klasy auta poleasingowe dostępne już od kilkunastu tysięcy złotych. A jakie są pozostałe powody, dla których warto z nami współpracować?

Gwarancja x 5 Legalność: żaden z samochód w ofercie nie ma zastawu ani cesji praw na rzecz osób trzecich – wszystkie są wolne od wad prawnych.
Pochodzenie: wszystkie auta pochodzą z salonów krajowych i sprzedawane są na pełną fakturę VAT.
Przebieg: na każdy samochód wystawiamy gwarancję przebiegu, wpisując aktualny stan licznika na fakturze.
Mechanika: do wyboru jest kilka wariantów gwarancji – w zależności od przebiegu, rocznika i modelu auta, doradzamy jak wybrać najlepszą opcję z możliwych.
Odkup auta: przez 5 lat od daty zakupu u nas mają Państwo możliwość odsprzedania auta w celu zamiany na nowsze lub odblokowania gotówki.
Pełna wycena Nasi klienci mają możliwość zlecenia przeglądu przedsprzedażowego na wybrane przez siebie auta. Jeżeli interesuje Państwa zakup auta poleasingowego proponujemy:
1. Sprawdzenie oficjalne w serwisie Q-service: http://hajmig.pl/jak-kupic
2. Sprawdzenie na „własną rękę”. Udostępniamy miejsce w warsztacie, jeśli chcesz sprawdzić auto sam, ze swoim mechanikiem czy znajomym.
3. Wypożyczenie auta do warsztatu autoryzowanej marki: odprowadzamy samochód do wybranego serwisu ASO odpłatnie.
Kompleksowość usług Wszystkie formalności dotyczące zakupu samochodu załatwisz u nas w jeden dzień! Dajemy możliwość płatności gotówką lub przelewem. Przy finansowaniu aut leasingowych czas od wyboru auta do jego posiadania wynosi 2-3 dni robocze.
Na miejscu mamy:
1. Warsztat Q-service: nasz serwis jest włączony do sieci Intercarsu, dzięki czemu mamy szeroki dostęp do oryginalnych części zamiennych w najlepszych cenach.
2. Usługi Brokerskie: mają Państwo możliwość wybrania najlepszego finansowania pod kątem swojej działalności lub zapotrzebowania prywatnego. Doradzamy w wyborze leasingu operacyjnego na procedurze uproszczonej lub w kredytowaniu w banku z najniższym oprocentowaniem.
3. Dział Akcesoriów: każdy samochód można doposażyć o takie warianty, jakie Państwo chcecie np. czujniki parkowania, ledy, haki pod bagażniki rowerowe, zabezpieczenia antykradzieżowe i wiele innych.
4. Agencja Ubezpieczeniowa: każdy samochód jest u nas ubezpieczony w OC. Dodatkowo oferujemy także najlepsze z możliwych AC i Assistance.
5. Poczekalnia dla rodzin z dziećmi: mając na uwadze Państwa komfort, zapraszamy ze swoimi pociechami. Wyposażyliśmy salon w wygodne kanapy i telewizor. Dzieci mogą oglądać bajki, a także bawić się na sąsiednim placu zabaw w domach Modo.
Zaawansowana obsługa posprzedażowa Przy odbiorze zakupionego auta każdy Klient otrzymuje pakiet informacyjny dotyczący obsługi posprzedażnej. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie dokumentów, auta, ubezpieczenia czy innych, służymy pomocą codziennie od poniedziałku do soboty. Dla nas nie ma spraw nie do rozwiązania!
Satysfakcja klienta Satysfakcja Klienta to coś, co nas cieszy najbardziej! Od dwóch dekad Klienci polecają nas swojej rodzinie czy znajomym, doceniając tym samym bogatą ofertę salonu Hajmig, rzetelność jego pracowników i indywidualne podejście do Klienta.