Łopuszańska 24C, 02-220 Warszawa Salon 22 846 30 24 Serwis 22 846 36 36 Ubezpieczenia 663 564 979 salon@hajmig.pl

Zakup auta poleasingowego

Samochody poleasingowe cieszą się niesłabnącą popularnością. Ich najważniejsze atuty to korzystny stosunek ceny do jakości i duży wybór dostępnych modeli. Mimo to, opinie o zakupie aut poleasingowych są skrajnie różne – od tych bardzo przychylnych, po kategorycznie negatywne.

Wiemy, że zakup samochodu używanego jest nierozerwalnie związany z ryzykiem – zawsze może dojść do niespodziewanej usterki, zawsze możemy dostrzec jakieś braki. Wychodząc potrzebom naszych Klientów naprzeciw, oferujemy im samochody sprawdzone pod kątem technicznym i wizualnym, a także (z czego wiele osób korzysta) możliwość jazdy próbnej oraz wykonania przeglądu.

Dokładamy wszelkich starań, aby nie żałowali Państwo decyzji o zakupie auta poleasingowego w naszym salonie, wręcz odwrotnie – chcemy, żeby zakupiony pojazd stanowił dla Państwa źródło szczęścia i satysfakcji. Poniżej opisaliśmy schemat zakupu auta używanego w naszym salonie – jego zastosowanie to gwarancja bezpieczeństwa i wysokiej klasy pojazdu.

Jak kupić samochód poleasingowy w kilku prostych krokach?Umówić się

Wystarczy wybrać samochód dostępny w ofercie aut poleasingowych i zadzwonić do nas! Zapraszamy do umówienia się na konkretny termin (godzina i dzień). Jeśli mają Państwo dłuższy dystans do pokonania, to rezerwację wstępną możemy zrobić na koniec dnia (po 16:00) poprzedzającego dzień przyjazdu.


Sprawdzić auto

Na miejscu dysponujemy warsztatem na licencji Q - service, gdzie można utworzyć zlecenie sprawdzenia auta (zdalnie przed przyjazdem lub na miejscu):  

A. Wariant ECONOMY:ocena stanu technicznego obejmująca ponad 40 najważniejszych punktów kontrolnych.
B. Wariant STANDARD: ocena stanu technicznego, podłączenie pod komputer diagnostyczny oraz pomiar powłoki lakierniczej.
C. Wariant PREMIUM: ocena stanu technicznego, podłączenie pod komputer diagnostyczny, pomiar powłoki lakierniczej oraz geometria laserowa kół (NOWOŚĆ!)

Przejechać się Jazda próbna jest możliwa po wcześniejszym umówieniu się. Jest ona przeprowadzona na odpowiedzialność kierującego. Samochody ze sprzedaży posiadają wyłącznie OC, w związku z czym kierujący jest zobowiązany podpisać stosowne oświadczenie.

Negocjować cenę Po zapoznaniu się z autem i jego ewentualnymi mankamentami, które mogą pojawić się w samochodzie używanym, możliwa jest negocjacja ceny.

Sfinansować Umożliwiamy płatność przelewem lub gotówką. Ponadto oferujemy leasing lub kredyt. Współpracujemy z największymi firmami leasingowymi i bankami samochodowymi na uproszczonych warunkach.