Łopuszańska 24C, 02-220 Warszawa Salon 22 846 30 24 Serwis 22 846 36 36 Ubezpieczenia 663 564 979 salon@hajmig.pl

Jak kupić?Umówić się

Wystarczy wybrać auto, które jest w sprzedaży www.hajmig.pl/sprzedaz i zadzwonić do nas! Zapraszamy do umówienia się na konkretny termin (godzina i dzień). Jeśli mają Państwo dłuższy dystans do pokonania, to rezerwację wstępną możemy zrobić na koniec dnia (po 17:30) poprzedzającego dzień przyjazdu.


Sprawdzić auto

Na miejscu dysponujemy warsztatem na licencji Q-service, gdzie można utworzyć zlecenie sprawdzenia auta (zdalnie przed przyjazdem lub na miejscu): 

A. Wariant ECONOMY:ocena stanu technicznego obejmująca ponad 40 najważniejszych punktów kontrolnych.
B. Wariant STANDARD: ocena stanu technicznego, podłączenie pod komputer diagnostyczny oraz pomiar powłoki lakierniczej.
C. Wariant PREMIUM: ocena stanu technicznego, podłączenie pod komputer diagnostyczny, pomiar powłoki lakierniczej oraz geometria laserowa kół (NOWOŚĆ!)

Przejechać się Jazda próbna jest możliwa po wcześniejszym umówieniu się. Jest ona przeprowadzona na odpowiedzialność kierującego. Samochody ze sprzedaży posiadają wyłącznie OC, w związku z czym kierujący jest zobowiązany podpisać stosowne oświadczenie.

Ponegocjować Po zapoznaniu się z autem i jego ewentualnymi mankamentami, które mogą pojawić się w samochodzie używanym, możliwa jest negocjacja ceny.

Sfinansować Umożliwiamy płatność przelewem lub gotówką. Ponadto oferujemy leasing lub kredyt. Współpracujemy z największymi firmami leasingowymi i bankami samochodowymi na uproszczonych warunkach.