Łopuszańska 24C, 02-220 Warszawa Salon 22 846 30 24 Serwis 22 846 36 36 Ubezpieczenia 663 564 979 salon@hajmig.pl

Salon sprzedaży aut używanych - firma Hajmig

Nasza firma pojawiła się na rynku w 1993 roku. Dwadzieścia lat działalności pozwoliło nam dopracować naszą ofertę, dzięki czemu liczba Klientów zadowolonych z naszych usług stale wzrasta. Początkowo nasza firma była nastawiona na sprzedaż samochodów używanych na ul. Mangalia. Wraz z wzrostem zapotrzebowania na nasze usługi w 2003 roku salon został przeniesiony na ul. Łopuszańską 24C i poszerzony o AD SERWIS. Tak długi czas dał nam także możliwość rozszerzenia naszej działalności, dzięki czemu dzisiaj naszym klientom oferujemy nie tylko sprzedaż aut poleasingowych, ale także serwis, obsługę ubezpieczeniową oraz pomoc w uzyskaniu kredytu samochodowego i leasing.


Atutem naszej działalności jest kompleksowa obsługa każdego klienta. Fundamentalna jest oczywiście sprzedaż używanych samochodów, którą zajmujemy się najdłużej. Samochody, które oferujemy do sprzedaży naszym Klientom nie mają żadnych ukrytych defektów, są w dobrym stanie technicznym (na życzenie klienta przeprowadzamy przegląd przedsprzedażowy) i posiadają kompletną dokumentację, a ich ceny są konkurencyjne względem komisów i innych firm zajmujących się tym samym. Jeżeli Klient nie jest zdecydowany na konkretny model, oferujemy pomoc - na samochodach znamy się najlepiej, dlatego bez problemu doradzimy kilka takich, które spełnią oczekiwania Klienta.


Nasza siedziba znajduje się w Warszawie - to tutaj zajmujemy się sprzedażą samochodów oraz ich serwisowaniem. Tutaj też znajdziesz samochody w bardzo niskich cenach. Naszym celem od początku było stuprocentowe zadowolenie klienta. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam dobrze poznać oczekiwania Klientów i dostosować do nich naszą ofertę. Cel uznajemy za osiągnięty, nie osiadamy na laurach. Kupując samochód w naszym salonie, każdy może mieć pewność, że nie posiada on ukrytych usterek, które po pewnym czasie wyjdą na jaw. Każdy klient ma prawo do jazdy próbnej oraz do wykonania przeglądu przedsprzedażowego. Pomagamy także w uzyskaniu kredytu samochodowego, współpracując w tym celu z kilkoma największymi bankami. Zajmujemy się także ubezpieczeniami. Służymy fachową poradą i odsłaniamy tajniki motoryzacji. Przedstawiamy dokładnie warunki kupna samochodu z naszego salonu - u nas nie ma gwiazdek i zapisów małym druczkiem, wszystko jest jasne! Naszym Klientom oferujemy także serwisowanie. Tylko u nas w cenie samochodu otrzymujecie kompleksową obsługę i transparentne warunki zakupu / sprzedaży auta.
Zapraszamy do współpracy!