Łopuszańska 24C, 02-220 Warszawa Salon 22 846 30 24 Serwis 22 846 36 36 Ubezpieczenia 663 564 979 salon@hajmig.pl

Ubezpieczenia i Finansowanie

Po zakupie auta w salonie Hajmig mają Państwo możliwość skorzystania z obsługi ubezpieczeniowej. Zajmujemy się Klientami indywidualnymi, instytucjami i podmiotami gospodarczymi. Gwarantujemy doradztwo w zakresie ubezpieczeń - odpowiemy na każde pytanie! Współpracujemy z firmami specjalizującymi się w ubezpieczeniach, takich jak: Ergo Hestia, Compensa, PZU, Liberty Direct, Link4, Aviva, Proama, AXA.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani ubezpieczeniem, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym agentem, Rafałem Sobieszczańskim, pod numerem telefonu: 663-564-979.

KREDYT

Zajmujemy się pomocą w zakresie finansowania zakupu samochodu. Świadczymy kompleksowe usługi finansowe o szerokim zakresie, dzięki czemu na terenie Warszawy jesteśmy bezkonkurencyjni. Brak wystarczającej ilości gotówki to często największa przeszkoda na drodze do posiadania własnego samochodu. Jesteśmy w stanie zapewnić kredyt o wysokości nawet 100% wartości pojazdu. Współpracujemy z czołowymi bankami w Polsce, dzięki czemu możemy zagwarantować pewnych i wiarygodnych partnerów transakcyjnych. Zajmujemy się uruchamianiem kredytu samochodowego, udzielaniem pożyczek pod posiadany samochód, przyznawaniem gwarancji technicznych na samochód w ramach kredytu, a także zabezpieczaniem spłaty kredytu. Samochód mający być przedmiotem zakupu może być nowy lub używany, z Polski lub sprowadzony z zagranicy, o maksymalnym wieku 16 lat i maksymalnej masie 6,5 tony. Dla naszych Klientów mamy atrakcyjne oprocentowanie, okres kredytowania do ośmiu lat, a także inne, ciekawe promocje. Akceptujemy wszystkie źródła dochodu, a wkład własny może zaczynać się od 0%. W ramach kredytu możliwe jest także pozyskanie ubezpieczenia na życie i od utraty pracy, ochrony GAP oraz przedłużonej gwarancji.

LEASING

Zajmujemy się także leasingiem (operacyjnym, finansowym i zwrotnym) na samochody osobowe. Tak dobrej oferty w Warszawie jeszcze nie było! Z naszą pomocą bardzo szybko będziesz mógł zasiąść za kierownicą własnego samochodu. Zapraszamy do kontaktu z doradcą!

www.kupautonaraty.pl