fbPageView
Sprzedaż:22 846 30 24
Ubezpieczenia:663 564 979
Serwis czynny: pn-pt: 8:00-18:00, sob: 10:00-15:00

O nas

Salon aut poleasingowych Hajmig w Warszawie - O firmie

Nasza firma pojawiła się na rynku w 1993 roku. Dwadzieścia lat działalności jako salon aut poleasingowych pozwoliło nam dopracować naszą ofertę, dzięki czemu liczba Klientów zadowolonych z naszych usług stale wzrasta. Początkowo nasza firma była nastawiona na sprzedaż samochodów używanych na ul. Mangalia. Wraz z wzrostem zapotrzebowania na nasze usługi w 2003 roku salon został przeniesiony na ul. Łopuszańską 24C i poszerzony o AD SERWIS. Tak długi czas dał nam także możliwość rozszerzenia naszej działalności, dzięki czemu dzisiaj naszym klientom oferujemy nie tylko sprzedaż aut poleasingowych, ale także serwis, obsługę ubezpieczeniową oraz pomoc w uzyskaniu kredytu samochodowego i leasing.

Atutem naszej działalności jest kompleksowa obsługa każdego klienta. Fundamentalna jest oczywiście sprzedaż używanych samochodów, którą zajmujemy się najdłużej. Samochody, które oferujemy do sprzedaży naszym Klientom nie mają żadnych ukrytych defektów, są w dobrym stanie technicznym (na życzenie klienta przeprowadzamy przegląd przedsprzedażowy) i posiadają kompletną dokumentację, a ich ceny są konkurencyjne względem komisów i innych firm zajmujących się tym samym. Jeżeli Klient nie jest zdecydowany na konkretny model, oferujemy pomoc - na samochodach znamy się najlepiej, dlatego bez problemu doradzimy kilka takich, które spełnią oczekiwania Klienta.

Współpracowali z nami

Firmy, z którymi mieliśmy przyjemność nawiązać współpracę:

Nasz zespół

Każdy klient ma kluczowe znaczenie dla naszego zespołu. Nasi eksperci podchodzą do każdej sprawy indywidualnie i są do Państwa dyspozycji.

Praca - obecnie poszukujemy

Księgowa

Pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się wszelkimi czynnościami związanymi z prowadzeniem ksiąg rachunkowych podmiotów gospodarczych.

Pracownik call center

Call center – całość elementów sprzętowych, programowych służących do obsługi masowych kontaktów z klientami przy użyciu telefonu jako medium.

Mechanik

HAJMIG Sp Z O.O. z siedzibą  przy ul. Łopuszańskiej 24C

poszukuje pracownika na stanowisko:

Mechanik samochodowy

Twój zakres obowiązków

-Przeglądy okresowe (filtrowo-olejowe) samochodów
-Wymiana / napraw układu hamulcowego, kierowniczego i zawieszenia
-Wymiany rozrządów, sprzęgieł i innych napraw specjalistycznych
-Weryfikacja pojazdu
-Dbanie o porządek na stanowisku

Nasze wymagania

-zaangażowania
-wiedzy z zakresu budowy i obsługi samochodów
-doświadczenia na stanowisku mechanika samochodowego

To oferujemy

-umowę o pracę na czas nieokreślony (po ewentualnym okresie próbnym)
-współpracę w zgranym zespole
-możliwość rozwoju zawodowego
-stabilność zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie swoich kandydatur na adres mailowy serwis@hajmig.pl

Bądź kontakt telefoniczny 888 988 882

Prosimy o dopisanie klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Umów się na usługę