fbPageView
Sprzedaż:22 846 30 24
Ubezpieczenia:663 564 979
Serwis czynny: pn-pt: 8:00-18:00, sob: 10:00-15:00

Ubezpieczenia

OC
OC

Ubezpieczenie OC samochodów poleasingowych

Ubezpieczenie OC obejmuje w pierwszej kolejności odszkodowania za szkody powstałe w wyniku kolizji lub wypadku drogowego. Dotyczy to szkód osobowych i materialnych. Należy też zauważyć, że polisa odpowiedzialności cywilnej przypisana jest do konkretnego pojazdu, a nie do jego właściciela

AC
AC

Ubezpieczenia Autocasco - najlepsze rozwiazania dla aut poleasingowych

Poprzez autocasco można uzyskać odszkodowanie w gotówce lub w formie bezpłatnej naprawy samochodu w warsztacie korzystając z oryginalnych części lub zamienników. Ubezpiecznienie autocasco obejmuje generalnie również szkody, do których nie doszło w ramach ruchu drogowego. Dzięki temu można nie odczuć bolesnych skutków finansowych takich zdarzeń jak kradzież, pożar, napad, wandalizm czy uszkodzenia parkingowe. Należy wiedzieć, że AC działa nie tylko na terenie Polski, ale też poza granicami naszego kraju.

NNW
NNW

Ubezpieczenia NNW samochodów poleasingowych

Ubezpieczenie NNW to cały pakiet różnych ubezpieczeń. Można przytoczyć tu popularne NNW samochodowe, które gwarantuje wypłacenie środków w przypadku poniesienia uszczerbków na zdrowiu lub śmierci.

Assistance
Assistance

Pakiety assistance  - najlepsze warunki

Assistance to ubezpieczenie, które pomoże Ci rozwiązać częste, kosztowne problemy napotykane podczas jazdy. Jeżeli zdarzy się sytuacja, kiedy w środku nocy zatrzyma się samochód, to wystarczy zadzwonić do ubezpieczyciela, a ten zajmie się holowaniem auta do warsztatu i zapewni Tobie zakwaterowanie w hotelu. Oczywiście, to wszystko zależy od wybranego pakietu.

Umów się na usługę