fbPageView
Sprzedaż:22 846 30 24
Ubezpieczenia:663 564 979
Serwis czynny: pn-pt: 8:00-18:00, sob: 10:00-15:00
komis

Dlaczego warto kupić auto w komisie samochodowym?

Polacy chętniej kupują używane samochody niż nowe pojazdy prosto z salonu. Powód jest prosty - niższe ceny. Każdy ma świadomość tego, że nowe auto po dwóch, trzech miesiącach użytkowania traci ponad kilkadziesiąt procent na swojej wartości - nawet jeśli działa bez zarzutu. Na rynku motoryzacyjnym najważniejsze są rok produkcji i przebieg. Dostępność samochodów używanych również jest duża. Nie ma większego problemu, aby znaleźć model spełniający wszystkie oczekiwania. Pozostaje jednak jedno kluczowe pytanie: gdzie kupić sprawne, zadbane i pewne auto z drugiej ręki. Możliwości jest co najmniej kilka, jednak my spróbujemy przekonać się, że pierwszym miejscem, do którego warto skierować swoje kroki, jest komis samochodowy.

Wróć

Co oferują komisy samochodowe?

Przede wszystkim podkreślić należy, że współczesne komisy samochodowe różnią się od tych sprzed kilkudziesięciu lat. Obecnie handel autami z drugiej ręki stał się znacznie bardziej profesjonalny, a klienci mogą liczyć jakość obsługi na najwyższym poziomie, fachowe doradztwo oraz szereg różnorodnych udogodnień, jak np. dodatkowa gwarancja, ubezpieczenie czy kredyt. Profesjonalnie działające komisy nie mogą sobie pozwolić na żadne nieuczciwe praktyki względem kupujących, ponieważ bardzo szybko mogłoby to wpłynąć na ich renomę i zaufanie na rynku. Ryzyko ewentualnych wad technicznych wykrytych po kilku dniach od zakupu jest znacznie niższe niż w przypadku pojazdów od sprzedawców prywatnych.

Komisy samochodowe zapewniają urozmaicony wybór różnorodnych modeli w szerokim wachlarzu cenowym. Większość z nich pochodzi od pierwszego właściciela. Ciekawym rozwiązaniem jest też korzystanie z usług firm, które specjalizują się w sprzedaży aut używanych poleasingowych tak jak Auto Salon i Serwis Hajmig. Samochody nabyte w drodze leasingu w trakcie eksploatacji muszą być serwisowane zgodnie z zasadami producenta i jego gwarancji. Często są to modele o stosunkowo małym przebiegu i zużyciu. To prawdziwa gratka dla kupujących, którzy szukają samochodu pewnego i sprawdzonego, a jednocześnie w atrakcyjnej cenie.

Wróć

Umów się na usługę