fbPageView
Sprzedaż:22 846 30 24
Ubezpieczenia:663 564 979
Serwis czynny: pn-pt: 8:00-18:00, sob: 10:00-15:00

Które auta poleasingowe cieszą się największym uznaniem?

Auta poleasingowe są świetnym sposobem na zakup auta w stanie praktycznie idealnym za o wiele niższą kwotę. Pojazdy te bardzo często posiadają bardzo niski przebieg, dzięki czemu nowy właściciel ma pewność, że auto jest w bardzo dobrym stanie. Obecnie na rynku można znaleźć zarówno osobowe auta poleasingowe, jak i pojazdy dostawcze oraz ciężarowe. Planując zakup samochodu, warto wziąć pod uwagę auta poleasingowe i sprawdzić ofertę firm, które takie pojazdy oferują.

Które auta poleasingowe są najbardziej popularne?

Tak naprawdę wszystkie kategorie aut poleasingowych cieszą się sporą popularnością. Osoby, które nie mogą sobie pozwolić na auto wprost z salonu, z chęcią decydują się na kilkuletnie samochody poleasingowe. Podobnie z właścicielami firm, którzy dopiero rozkręcają swój biznes. Poleasingowe samochody dostawcze i ciężarowe stanowią świetną flotę dla firm dopiero wchodzących na rynek.

Wróć

Mimo popularności wszystkich pojazdów, największe zainteresowanie od dłuższego czasu dotyczy aut klasy premium, jak na przykład poleasingowych mercedesów. Tego rodzaju limuzyny i sedany są pojazdami kojarzącymi się z wysoką ceną i luksusem. Kupując auto poleasingowe, cena jest niższa, ale prezencja pojazdu wciąż pozostaje taka sama. Samochody, które mają mały przebieg i są stosunkowo młode posiadają mnóstwo udogodnień i nowoczesnych rozwiązań.

Dlaczego warto zdecydować się na samochód poleasingowy?

Samochody prosto z salonu tracą sporo na wartości już w momencie wyjechania z budynku. Kupując auto poleasingowe, mamy możliwość zakupu samochodu, który nie odbiega niczym od nowego modelu, a jego cena często jest o połowę niższa. Firmy oferujące samochody poleasingowe oferują tylko sprawdzone modele, dzięki czemu mamy gwarancję ich stanu. Dobre firmy doradzają nie tylko wybór odpowiedniego auta, spełniającego wymagania klienta, ale pomagają również w sprawach kredytu i ubezpieczenia. Warto szukać firmy, która daje gwarancję na pojazd, w zależności od rodzaju i modelu pojazdu. Dzięki temu mamy pewność, że zakupione auto będzie idealnie dobrane do nas, oraz że będzie nam służyć bez żadnych usterek przez długie lata.

Wróć

Umów się na usługę