fbPageView
Sprzedaż:22 846 30 24
Ubezpieczenia:663 564 979
Serwis czynny: pn-pt: 8:00-18:00, sob: 10:00-15:00

Aktualności

komis

Dlaczego warto kupić auto w komisie samochodowym?

Polacy chętniej kupują używane samochody niż nowe pojazdy prosto z salonu. Powód jest prosty - niższe ceny. Każdy ma świadomość tego, że nowe auto po dwóch, trzech miesiącach użytkowania traci ponad kilkadziesiąt procent na swojej wartości - nawet jeśli działa bez zarzutu. 

Czytaj więcej
polecany mechanik

Gdzie naprawiać auta poleasingowe?

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży samochodów poleasingowych. Oferowane pojazdy to kilkuletnie modele takich marek jak m.in. BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Infiniti, KIA, Mercedes, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Skoda, Volkswagen czy Volvo. Wszystkie pojazdy są utrzymane w bardzo dobrym stanie. 

Czytaj więcej

Jak wygląda jazda próbna i jak ją umówić?

Jazda próbna (inaczej jazda testowa) to możliwość przetestowania pojazdu “w praktyce” przed jego zakupem. Warto z niej skorzystać, gdyż jest to najlepszy sposób, aby sprawdzić, czy samochód jest w pełni zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Jak wygląda jazda próbna? Jak można ją zamówić? Dowiesz się tego w dalszej części naszego wpisu.

Czytaj więcej

Jakie elementy aut pokontraktowych najczęściej wymagają wymiany?

Auta sprzedawane po zakończonych umowach leasingu i kontraktach flotowych wymagają takiej samej kontroli pod kątem stanu technicznego jak każdy inny pojazd używany. Warto przy tym jednak podkreślić, że auta pokontraktowe zwykle obarczone są mniejszym ryzykiem ewentualnych wad ukrytych, ponieważ pochodzą z pewnego źródła, ich licznik pokazuje faktyczną liczbę przejechanych kilometrów i mają pełną historię serwisowania.

Czytaj więcej

Które auta poleasingowe cieszą się największym uznaniem?

Auta poleasingowe są świetnym sposobem na zakup auta w stanie praktycznie idealnym za o wiele niższą kwotę. Pojazdy te bardzo często posiadają bardzo niski przebieg, dzięki czemu nowy właściciel ma pewność, że auto jest w bardzo dobrym stanie. Obecnie na rynku można znaleźć zarówno osobowe auta poleasingowe, jak i pojazdy dostawcze oraz ciężarowe. Planując zakup samochodu, warto wziąć pod uwagę auta poleasingowe i sprawdzić ofertę firm, które takie pojazdy oferują.

Czytaj więcej

Jak wygląda przegląd auta poleasingowego?

Leasing cieszy się w Polsce coraz większą popularnością, pomimo niewielkich spadków w roku 2019 i 2020. Wciąż jest to jednak jeden z najlepszych sposobów na sfinansowanie zakupu pojazdu. Warto dowiedzieć się też, jak wygląda przegląd auta poleasingowego oraz jakie czynności obejmuje.

Czytaj więcej

Jakie dokumenty musi posiadać auto kontraktowe?

Samochody kontraktowe są pojazdami, potocznie nazywanymi poleasingowymi. Zgodnie z definicją auta kontraktowe to pojazd wykupiony z leasingu, który należy zarejestrować. Aby to zrobić, wymagane jest kilka dokumentów. Warto już wcześniej je przygotować, aby sam proces rejestracji przebiegł sprawnie i bez dodatkowych utrudnień. Sam proces rejestracji nie jest skomplikowany, a jego przebieg zależy od osoby rejestrującej i okoliczności.

Czytaj więcej

Co bardziej się opłaca – raty czy kredyt na auto?

Zakup samochodu wiąże się z poważnym wydatkiem, przed podjęciem ostatecznej decyzji warto więc dokładnie sprawdzić dostępne formy finansowania. Do najczęściej wybieranych przez nabywców należą zwykle zakupy na specjalny kredyt samochodowy lub na raty płacone w ramach zwykłego kredytu konsumpcyjnego. Przyjrzyjmy się bliżej opłacalności obu tych metod.

Czytaj więcej

Jak uzyskać kredyt na auto poleasingowe?

Kupienie samochodu oznacza konieczność posiadania znacznej kwoty, dlatego niewiele osób decyduje się na zakup pojazdu za gotówkę. W większości przypadków najkorzystniejszym rozwiązaniem jest uzyskanie kredytu na auto poleasingowe – choć wiąże się to z koniecznością spłacania rat, samochodem będzie można cieszyć się niemal od razu, tym bardziej że wszystkie formalności są bardzo uproszczone. Sprawdźmy, w jaki sposób można załatwić kredyt i zobaczmy, dlaczego jest to korzystne.

Czytaj więcej

Kiedy warto wybrać samochód poleasingowy?

Kupowanie samochodów wykorzystywanych wcześniej w ramach umów leasingowych przez większe i mniejsze firmy stało się jednym z bardziej popularnych sposobów na znalezienie odpowiedniego pojazdu w korzystnej cenie. Zakup samochodu poleasingowego może przynieść wiele korzyści zarówno ze względu na specyfikę oferowanych aut, jak i na samą procedurę sprzedaży. Przyjrzyjmy się bliżej zaletom nabywania samochodów pochodzących z tego źródła.

Czytaj więcej

Umów się na usługę